مرجع درج آگهی معاملات فلزات ایران

آهن 20

 

درود تیم آهن ۲۰ را پذیرا باشید

 ما تیمی هستیم متشکل از پیشکسوتان بازار و صنعت فلزات کشور و جوانان مشتاق و با انگیزه تحت مدیریت خانم مریم سرفرازی که در سالهای گذشته تلاش کرده‌ایم در رقابت با خودمان همیشه در مسیر پیشرفت باشیم و با استفاده از تجربه‌ی بزرگان و استفاده از تکنولوژی و فناوری اطلاعات ابزار‌های قدرتمندی برای بازار فلزات کشور مهیا کنیم.

آهن ۲۰ سامانه‌ای امن، قدرتمند و در عین حال ساده است که برای همه‌ی اعضای صنعت فلزات کشور امکان برقراری ارتباط با یکدیگر، تامین کننده و مشتریان را فراهم می کند. بستری که عرضه کنندگان و متقاضیان کالا و خدمات مرتبط با صنعت و تجارت فلزات با هم در ارتباط قرار می گیرند. در سایت آهن 20 محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و وارد کنندگان و صادر کنندگان و دیگر فعالان بازار فلزات به راحتی در هر نقطه از دنیا  طرف دیگر معاملات خود را در دسترس خواهند داشت.

تیم مدیریت آهن 20 با سالها تجربه در بازار آهن،‌دغدغه های این بازار را لمس کرده است و بر نیاز رویکردهای نوین و استفاده از بسترهای آنلاین همواره تاکید داشته است.

تیم بازاریابی وظیفه دارد با به روز نگه‌داشتن دانش سازمانی در زمینه بازارایابی دنیای آنلاین، برای کاربران آهن ۲۰ بیشترین بازگشت سرمایه‌گذاری را در استفاده از امکانات آهن ۲۰ فراهم کند.

تیم بازرگانی در کنار کاربران ارجمند خواهد بود تا بهترین کمپین‌های درج آگهی را با مشورت آنها پیشنهاد کند.


 

در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات و راهنمایی و مشاوره در تماس گرفتن با روابط عمومی آهن ۲۰ تردید نکنید:

02122772020