قوانین و سیاست‌های کلی سایت  
درباره آهن20 آگهی‌های خرید آگهی‌های فروش مناقصه‌ها مزایده‌ها دانستنی‌های فولاد قیمت روز آگهی‌های خدمات

قوانین و سیاست‌های کلی سایت

آهن 20 با هدف ایجاد سامانه بازرگانی فولاد در سر تا سر ایران با به نمایش گذاشتن تولیدات و محصولات داخلی و خارجی و همچنین ارتقاء توانمندی های و دانش عمومی در این زمینه تهیه شده است. با  احترام گذرادن به دیگران و رعایت  قوانین مورد توافق همه کاربران می توان بهترین استفاده را از این امکان داشت. قوانین سایت به شرح زیر می باشند:

1- کاربر معتبر:

از آنجا که آهن 20 سایتی تخصصی است مشخصات همه کاربران باید در دسترس و قابل شناسایی برای مدیران سایت باشد. از کاربرانی که نام کاربری آنها بی مفهوم است و پروفایل آنها تکمیل نیست خواسته خواهد شد پروفایل خود را تکمیل نمایند در غیر این صورت از مجموعه کاربران حذف خواهند شد. بدیهی است که انتخاب نام های غیر اخلاقی و توهین آمیز باعث حذف سریع کاربر خواهند شد.

 2- درج آگهی با کیفیت و مرتبط با موضوعات :

آهن 20 با هدف به نمایش گذاشتن تولیدات و محصولات داخلی و خارجی و بررسی توانمندی های فعالان در بخش تامین آهن آلات کشور و  همچنین ارتقاء دانش عمومی در این زمینه تهیه شده است. در نتیجه برای رسیدن به این هدف آهن 20 پس از تایید عضویت برای هر عضو یک صفحه خصوصی در نظر گرفته است تا کیفیت اطلاع رسانی تخصصی را افزایش دهد.

3- اعتبار مطالب:

درج هر گونه مطلب حاوی اطلاعات علمی و تخصصی باید مستند و صحیح بوده و دارای مرجع معتبر باشد. در ضمن در صورتی که نظرات کاربری مخالف شئون اجتماعی و اسلامی باشد کاربر مورد نظر از سایت حذف خواهد گردید.

4- رعایت حق مولف:

رعایت کپی رایت در مورد تصاویر و آگهی و مطالب با شرایط زیر الزامی است:

الف: مطالب: کاربران تنها مجاز به نگارش مطالبی هستند که یا متعلق به خود شان باشد یا تنها با ذکر منبع از مرجعی نقل شده باشند که اجازه نقل مطلب را داده است.

ب: تصاویر، کاتالوگ و اطلاعات: کاربران خصوصا در بخش آگهی موظف می باشند از تصاویری و کاتالوگ هایی استفاده نمایند که امتیاز حق استفاده از آن را دارند. در صورتی که صاحب امتیاز کاتالوگ و یا تصاویر از کاربری شکایت داشته باشد تصویر حذف شده و در صورت لزوم حساب کاربری وی مسدود می گردد.
در مورد تصاویر تصاویری از منابع خارجی که شامل قانون حق مولف در ایران نمی باشند استثنا وجود دارد و کابران می توانند از آن تصاویر با ذکر منبع استفاده نمایند. اما تصاویر و کاتالوگها  حتما باید مطابق شئون اجتماعی و اسلامی در ایران باشند.

5- رعایت قوانین کشوری:

سایت آهن 20 در داخل ایران مدیریت می شود و در نتیجه تابع قوانین کشوری است. جهت اطلاع از قوانین کشوری می توانید به این سایت مراجعه فرمایید:

http://www.irannsr.org/web_directory/34

 6- واکنش سایت در برابر نقض قوانین :

چنانچه تصویر یا متنی حاوی موضوعات توهین آمیز، غیر اخلاقی یا غیر قانونی باشد به محض مشاهده توسط مدیران حذف خواهد شد و حساب کاربری فرد خاطی مسدود خواهد شد. در صورتی که وجود آن مطلب موجب مسدود شدن سایت یا ایجاد مشکلات قانونی برای سایت گردد، مدیران سایت مشخصات و آی پی کاربر خاطی را در اختیار مراجع قانونی قرار خواهند داد.

 7- قوانین در مورد تمامی مکتوبات داخل سایت صادق است:

عناوین، توضیحات ، کلمات کلیدی و کلیه نوشته های مربوط به تصاویر و مقالات حتی نوشته های غیر قابل مشاهده برای عموم شامل بند 6 می باشند.

8- منشور اخلاقی:

مدیران سایت و همکاران آهن 20 علاوه بر بند های فوق موظف به رعایت منشور اخلاقی آهن 20 نیز می باشند. این بند در مورد تمامی کاربران صادق است.

قوانین و روش های تبلیغ در سایت

از آنجا که آهن 20 سایتی برای فعالیتهای بازرگانی می باشد تلاش می شود تا حد امکان به تبلیغات مستقیم بها داده شود. اما تمامی کاربران می توانند برای معرفی خود و گروه خویش از روش های بهینه تبلیغ مستقیم یا غیر مستقیم استفاده نمایند. (برای اطلاعات بیشتر به راهنمای سایت مراجعه فرمائید.)

 استفاده تصاویری که شکل ظاهری سایت را به هم می زنند، مطالب اغراق شده و نا صحیح در مورد کیفیت محصولات ممنوع می باشد و در صورت استفاده توسط مدیران سایت حذف خواهند شد.

 

درج آگهي در سايت آهن 20 تا زمانی که مشتری از خدمات کارشناسی سایت استفاده ننماید به عهده خود اوست
در نتیجه با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت, لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهندگانی که از خدمات اعتباری سایت استفاده ننموده اند، دقت كافي مبذول فرمایید.

دانلود کنید