آهن20  
درباره آهن20 آگهی‌های خرید آگهی‌های فروش مناقصه‌ها مزایده‌ها دانستنی‌های فولاد قیمت روز آگهی‌های خدمات

آهن20

globe

با توجه به گسترش شبکه اینترنت و احساس تغییر در شیوه سنتی خرید و فروش محصولات، فعالان حوزه فلزات نیز به دنبال یافتن روش های نوین جهت گسترش کسب کار خود با جستجو در فضای اینترنت می باشند. لذا جهت برقراری ارتباط با مشتریان و خریداران فعال در حوزه فلزات اقدام به درج آگهی در سایتهای مختلف تبلیغاتی نموده اند.

از این رو سامانه آهن ۲۰ با مدیریت آقای احمد رخصت، به منظور یکپارچه سازی آگهی های خرید و فروش محصولات فلزی و دسترسی سریع تر به خریداران و فروشندگان این صنف راه اندازی شده است. اکنون این سامانه بیشترین کاربر فعال در حوزه فلزات را به عضویت درآورده است.

در سامانه آهن ۲۰ میتوانید آگهی های خرید، فروش، مزایدات و مناقصات مربوط به فلزات را در میان هزاران آگهی جستجو کرده و فروشنده یا خریدار محصول مورد نظرتان را پیدا کنید.

در سامانه آهن ۲۰ تلاش شده است تا در کمترین زمان ممکن ثبت نام کاربران انجام پذیرد و اقدام به درج آگهی رایگان نمایند.از دیگر امکانات مفید سامانه آهن ۲۰ که بسیار هم مورد توجه بازدیدکنندگان و کاربران سامانه قرار گرفته است، بخش قیمت روزانه محصولات فلزی می باشد که با استعلام از کارخانجات تولید کننده به صورت روزانه در داخل سامانه بروزرسانی می شود.

با توجه به حضور کارخانجات قدرتمند در زمینه فلزات در ایران و همچین رشد صنعت ساخت و ساز و فعالیت بیشتر کارخانجات و کارگاه های صنعتی به منظور ارتقاء تولیدات ملی در سال های اخیر، بازار آهن می تواند دوباره به یکی از قدرتمند ترین بازارهای فعال کشور تبدیل شود.

دانلود کنید