قیمت روز پروفیل

آهن 20

 

شما می توانید در سایت آهن بیست قیمت های به روز پروفیل را طبق آخرین اخبار موثق از بازار فلزات مشاهده کنید.

همچنین با درج آگهی های خرید و فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات از حضور مشتریان خود بهره ببرید. برای ثبت آگهی خود کلیک کنید.

 

ثبت آگهی آهن آلات فلزات آهن 20


 

پروفیل


معنای آن از نظر لغوی یعنی ثابت بودن مقطع در طولی معین

 

انواع پروفیل:


پروفیل باز
پروفیل بسته

 

آهن20، قیمت روز آهن، قیمت روزفلزات، قیمت روز پروفیل، قیمت روز لوله

قسمت  اعظمی از پروفیل ها به منظور ساختن در و پنجره های آهنی بکار می روند. این محصولات که به صورت گروهی از شماره ۱ تا ۷ (از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسیم بندی شده اند می توانند در ساخت پنجره ها و چهارچوب آنها مورد استفاده قرار بگیرند.

پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک بهعنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمینهای محصور شده و نرده پیاده روها و خیابانها بکار می روند.

پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع بزرگتر که معروف به ستونی می باشند موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان سازی دارند این پروفیل ها که در مقاطع مربع از ۶۰*۶۰ میلی متر تا ۲۷۰*۲۷۰ میلی متر و در مقطع مستطیل از ۴۰*۱۰۰ میلی متر تا ۱۳۵*۳۰۰ میلی متر ساخته می شوند و ضخامت آنها از ۵/۲ تا ۸ میلی متر می باشند می توانند در ساختن ستون و اسکلت فلزی ساختمانها بکار روند. همچنین اگر این پروفیل ها با مشخصات فیزیکی قابل اطمینانی ساخته شوند

می توانند در ساختن شاسی تریلرها و نفت کش ها استفاده شوند.

از قوطی مربع و مربع مستطیل در صنایع خودروسازی نیز استفاده می شود

 

پروفیل های نبشی و ناودونی با روش نورد سرد تولید می شوند. پروفیل نبشی از بال ۲۰ تا ۵۰ میلی متر و پروفیل های ناودانی ۱۰، ۱۲، ۱۸ در این دسته از محصولات قرار می گیرند.. از پروفیل های نبشی می توان در ساختن چهارچوب درهای بزرگ آهنی و انواع قالب های فلزی بکار رفته در ماشین آلات استفاده کرد. ناودانی های کوچک در مواردی نظیر در کرکره ای مغازه ها بکار می روند.

 

فرآیند تولید :

ورقهای فولادی سرد و گرم به صورت رول وارد کارخانه گشته و پس از عبور از قسمت برش وارد خط تولید می شود. دو سرکلافهای بریده شده فولادی توسط غلطکهای افقی و عمودی دستگاه فرمینگ طی چند مرحله به هم نزدیک شده در مرحله جوش، لبه آنها با جوش القائی فرکانس بالا به یکدیگر جوش داده می شود پس از آن لوله وارد قسمت سایزینگ شده با عبور از چندین غلطک و ترکدها و تبدیل به محصول مورد نظر، در قسمت برش به ابعاد تنظیم شده برش داده می شود.


 

با عضویت در سایت و کانال های ارتباطی ما در جریان اخبار و قیمت روز انواع فلزات باشید
همچنین می توانید با درج آگهی خرید، فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات و همچنین قراضه ها در دسترس بیشتر مخاطبانی باشید که در این فضا می توانند مشتریان بالقوه ای برای رونق کسب و کارتان شوند

 

 

آهن بیست آهن بیست   اینستاگرام آهن20