قیمت روز ورق

آهن 20

 

 

شما می توانید در سایت آهن بیست قیمت های روز انواع ورق را طبق آخرین اخبار موثق از بازار فلزات مشاهده کنید.

همچنین با درج آگهی های خرید و فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات از حضور مشتریان خود بهره ببرید. برای ثبت آگهی خود کلیک کنید.

ثبت آگهی آهن آلات فلزات آهن 20

 


انواع ورق های فلزی

     ورق های صنعتی فلزی را  به دو دسته می توان تقسیم کرد.

 

الف) ورق های معمولی ( پایه آهنی ):

- ورق های روغنی ( نورد سرد ):

ورق های روغنی، ورق های فلزی هستند که با تکنولوژی نورد سرد و از ضخامت های 18 / 0 میل تا 3 میل تولید می شوند. کاربرد ورق های روغنی با توجه به کیفیت سطح و شفافیت آن در سطوح خارجی اجسام و ساختمان ها است.

- ورق سیاه ( نورد گرم ):

معمولا ورق های ضخیم ( از ضخامت 3 میل به بالا) با استفاده ازروش نورد گرم قابل تولید و عرضه است.

- ورق اسید شویی:

ورق های سیاه تولید شده را با اسید هیدروکلریک شستشو می دهند تا ناخالصی و آلاینده های معدنی از سطح آن تمیز شده و سطحی صیقلی به ورق بدهد. موارد مصرف ورق اسیدشویی در مصارف ساختمانی (توليد لوله و پروفيل)، صنايع لوله سازی ( لوله های انتقال آب، نفت و گاز)، فرم دهی مجدد جهت محصولات گالوانیزه

- ورق آجدار:

ورق آجدار ورقی است که روی سطح آن برجستگی هایی تعبیه شده است و در مصارف ساخت پله ها وسطوح شیب دارجهت ایجاد سطح ناهموار کاربرد دارد.

- ورق گالوانیزه:

ورق روغنی که پوشش گالوانیزه دارد. روکش گالوانیزه در واقع پوششی از ورق روی است که از خوردگی ورق پایه جلوگیری میکند. ورق های گالوانیزه با ضخامت 18/ 0 میل تا 5 میلیمتر تولید می شود.

 

 

- ورق گالوانیزه رنگی:

ورق رنگی ورق پایه گالوانیزه است که در رنگ های متنوع تولید می شود. ورق های گالوانیزه رنگی از ضخامت 0.18 میل تا 0/7 میلیمتر در بازار موجود می باشد. کاربرد ورق های رنگی :

  • پوشش سقف شیروانی
  • نمای خارجی ساختمان ها
  • صنایعی نظیر خودروسازی، یخچال سازی و غیره

 

ب) ورق های آلیاژی ( که مصارف خاص دارند)با عضویت در سایت و کانال های ارتباطی ما در جریان اخبار و قیمت روز انواع فلزات باشید.
همچنین می توانید با درج آگهی خرید، فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات و همچنین قراضه ها در دسترس بیشتر مخاطبانی باشید که در این فضا می توانند مشتریان بالقوه ای برای رونق کسب و کارتان شوند.

 

آهن بیست آهن بیست اینستاگرام آهن20