قیمت روز آهن آلات قراضه

آهن 20

 

شما می توانید در سایت آهن بیست قیمت های به روز آهن آلات قراضه را طبق آخرین اخبار موثق از بازار فلزات مشاهده کنید.

همچنین با درج آگهی های خرید و فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات از حضور مشتریان خود بهره ببرید. برای ثبت آگهی خود کلیک کنید.

 

ثبت آگهی آهن آلات فلزات آهن 20

تکنولوژی بریکت سازی در بازار قراضه فلزات


کاربرد فلزات در مصارف خانگی و صنعتی تولید ضایعاتی را در پی دارد، هم در زمان تولید بصورت براده و پسماند و هم بعد از مصرف. ممکن است  از دیدگاه ما در بعضی موارد غیر قابل بازیافت و استفاده مجدد و بهینه باشند اما تکنولوژی بیش از 50 سال است که تلاش می کند تا بتواند از فلزات قراضه استفاده ای دوباره و حتی چندباره کند.

صنعت بازیافت فلزات قراضه در ایران دارای جایگاه مورد قبولی نمی باشد وتامین سالانه قراضه تنها بین 2/5 تا 3 تن است که بصورت دستی و سنتی انجام می شود و این آمار با یک استراتژی کارآمد می تواند صنعت فلزات را به سمت و سوی نویی بکشاند تا بتوانیم همپای رتبه های برتر در بازار بازیافت آهن آلات و فلزات مستعمل پیش رفت.

 


بعد از مرحله جمع آوری ضایعات آهن آلات و قراضه ها، از روشی بنام بریکت سازی استفاده می شود.

بریکت سازی فرآیندی ست که در آن قراضه فلزات نظیر تراشه ها، فشرده شده و به بلوکه های استوانه ای، مکعبی و اشکال دیگر به نام بریکت تبدیل می شود.

ماشین های بریکت سازی این امکان را بوجود می آورند که ماده گران روان کننده برش، هدر نرود و مجددا قابل استفاده باشد و یا در کنار تراشه آلومینیومی بازیافت شود. این روش حتی می تواند لجن های سنگ زنی را نیز به قراضه های قابل فروش تبدیل کند.

با این روش کیفیت مطلوبی در نتیجه فشرده سازی مواد بدون استحکام و برون ریزی مواد شیمیایی و مایعات آلوده کننده اضافی بدست می آید و محصولی همگن تری که مقدار اکسیداسیون را کاهش می دهد تولید می شود.

همچنین نیازی به متحمل شدن هزینه ای برای محافظت از قراضه در برابر عوامل محیطی در حین ذخیره سازی، فرآوری و حمل ونقل نیست.

این روش بازار قراضه و بازیافت را رونق می بخشد و فروش و سود دهی آن را افزایش می دهد.

بریکت، آهن بیست، قراضه، ضایعات، خرید ضایعات، فروش ضایعات، خریدو فرو شانه آلات قراضه

درواقع، بریکت سازی باعث می شود که حجم محموله یک بیستم(05/0) کاهش یافته و در فضای اشغال شده، زمان و تجهیزات صرفه جویی می کند. · زمینه های کابردی بریکت سازی قراضه های فلزات در صنعت شامل آهن و فولاد  (آهن اسفنجی، کک و ذغال سنگ) می شود.

قراضه ها را میتوان در هرزمان طی 24 ساعت فرآوری کرد، درحالیکه هزینه فرسایش و نگهداری در طول زمان استفاده را بسیار پایین می آورد.

تکنولوژی بریکت سازی به هر کسی که در زمینه تجزیه قراضه ها و بازیافت آن ها فعالیت دارد، کمک می کند و به زباله های صنعتی ارزش افزوده قابل توجهی می بخشد.

همچنین یک روش مقرون بصرفه برای آماده سازی قراضه های انواع فلزات جهت فروش آنها به کارخانه های نورد و ریخته گری است.

آگهی اهن الات قراضهبا عضویت در سایت و کانال های ارتباطی ما در جریان اخبار و قیمت روز انواع فلزات باشید.
همچنین می توانید با درج آگهی خرید، فروش، مزایده و مناقصه انواع فلزات و همچنین قراضه ها در دسترس بیشتر مخاطبانی باشید که در این فضا می توانند مشتریان بالقوه ای برای رونق کسب و کارتان شوند.

 

آهن بیست آهن بیست   اینستاگرام آهن20