کارخانه فولاد ناب تبریز

 این شرکت به عنوان يكي از پیشگامان صنعت فولاد در بخش خصوصي کشور ، به منظور بهره برداري از توانمنديهاي اقتصادي و صنعتي دو كشور ايران و تركيه و با سرمايه گذاري مشترك خارجي در سال 1382 در شهر تبریز به ثبت رسید. عملیات اجرائی آماده سازی و فونداسیون خط تولید از ابتدای سال 1383 آغاز و تجهیزات خط تولید وارد کشور گردید. عملیات نصب و راه اندازی کارخانه تقریبا پس از یک سال به پایان رسیده و تولید آزمایشی آن از تابستان سال 1384 آغاز شد.

 

شرکت فولاد ناب تبریز در 35 کیلومتری غرب تبریز در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع بنا نهاده شده و دارای 20000 متر مربع فضای سرپوشیده شامل سالن های تولید، انبارها ، امور اداری ، سالنهای غذا خوری و خانه بهداشت کارگری و کارگاه ابزار سازی میباشد. مهم ترین محصول این شرکت نبشی های فولادی است که در صنایع ساختمان ، انرژی و ماشین سازی به کار می رود.

 

فولاد ناب تبریز

 

محصولات فولاد ناب تبریز

ناودانی

رکت فولاد ناب تبریز تامین کننده ای قابل اطمینان برای انواع ناودانی بال شیب دار با کیفیت و خواص مکانیکی عالی در سایزهای متفاوت و با تلرانس های بسیار دقیق میباشد. ناودانی های تولید شده در این شرکت بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی کاربردهای بسیاری دراسازه های فلزی صنعتی و ساختمانی دارند. استانداردهای نادانی یکی از مهم ترین فاکتورها و الزامات یک درخواست میباشد.

تیرآهن

شرکت فولاد ناب تبریز تامین کننده ای قابل اطمینان برای انواع تیرآهن سبک و نیمه سبک با کیفیت و خواص مکانیکی عالی در سایزهای متفاوت و با تلرانس های بسیار دقیق میباشد. محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی کاربردهای بسیاری در سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی دارند. استانداردهای تیرآهن یکی از مهم ترین فاکتورها و الزامات یک درخواست میباشد

نبشی

شرکت فولاد ناب تبریز یک تامین کننده مطمئن برای انواع نبشی بال مساوی سبک در سایزهای مختلف می باشد. محصولات ما با حداقل تلرانس تولید می شوند و خواص مکانیکی انها بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی مختلفی مانند استاندارد ملی شماره 1-13968 و استاندارد اروپایی 1-10056 چاپ سال 1998 و استاندارد روسی 8510 چاپ سال 1986 مورد تایید میباشد.

 

فولاد ناب تبریز

 

فروش داخلی فولاد ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان نبشی و ناودانی در ایران به دلیلی کیفیت و تنوع محصوات و رعایت الزامات و مقررات استاندارد های اجباری محصولات ، جایگاه ویژه ای در بازار آهن و فولاد ایران داشته و مدیریت شرکت این اعتماد مشتریان را به عنوان سرمایه ای ارزشمند برای شرکت دانسته و حفظ و نگهداری از آن را وظیفه تک تک همکاران می داند
در طول سالیان گذشته و بر اساس نیازهای بازار و مشتریان این شرکت موفق گردیده طیف وسیعی از مقاطع فولادی نظیر نبشی (120-30 میلیمتر) ، ناودانی (160-80 میلیمتر) و تیر آهن (120 تا 160 میلیمتر ) به طول 1 تا 12 متر را تولید و عرضه نماید. محصولات شرکت فولاد ناب تبریز بر اساس استانداردهای ملی به شماره 1-13968 و 1-4477 و 16348 تولید شده و دارای گواهینامه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای محصولات نبشی و ناودانی و تیر آهن از سازمان ملی استاندارد ایران میباشد

 

صادرات فولاد ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز توسعه صادرات به ویژه به کشورهای همجوار را یکی از اهداف اصلی خود دانسته و برای نیل به این هدف زیر ساخت های لازم را به وجود اورده است. هم اکنون محصولات این شرکت به کشورهایی نظیر ترکمنستان ، افغانستان ، ارمنستان و عراق صادر می شود.

 

مواد خام و نیازهای فولاد ناب تبریز

مواد اولیه شرکت فولاد ناب تبریز شامل بیلت های فولاد ساختمانی 125 و 150 میلیمتر بوده و مشخصات فنی و کیفی آن به شرح زیر میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای این شرکت می توانید با ایمیل یا فاکس امور بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

سازندگان تجهیزات و پیمانکاران

شرکت فولاد ناب تبریز از سازندگان تجهیزات و پیمانکارانی که در زمینه های زیر دارای سابقه و تجربه باشند دعوت مینماید با تکمیل و ارسال فرم های ارزیابی مربوطه به امور بازرگانی این شرکت در پرو‌ژه های شرکت مشارکت نمایند.

- ساخت قطعات ریخته فولادی و چدنی 
- ساخت قطعات ماشین کاري سنگین 
- ساخت یا بازسازی انواع غلطک هاي سبک و سنگین 
- ساخت انواع چرخ دنده ساده و پیچیده و خاص 
- ساخت یا بازسازی گیربکس هاي ساده و پیچیده و خاص 
- ساخت انواع پیچ و مهره هاي خاص 
- ساخت پمپ و قطعات مربوطه 
- ساخت قطعات و تجهیزات برقی و ابزاردقیق 
- ساخت کوپلینگ خاص 
- تعمیرات و بازسازي جرثقیل هاي سقفی 

 

اطلاعات تماس فولاد ناب تبریز

تلفن فولاد ناب تبریز

04134328761

04134328766

 04134328500

04134328508

آدرس کارخانه فولاد ناب تبریز

تبریز – کیلومتر 35 جاده آذرشهر – شهرک صنعتی شهید سلیمی

کانال تلگرام فولاد ناب تبریز

https://t.me/fuladnab

 

تلفن دفتر مرکزی فولاد ناب تبریز

04133364610

آدرس دفترمرکزی فولاد ناب تبریز

تبریز، خیابان فارابی (چایکنار) ، روبروی شهرداری منطقه 1، ساختمان مجتمع صنایع گچ آذربایجان ، پلاک 13، طبقه 3

 

 

تلفن واحد فروش فولاد ناب تبریز

041343287616

 

توسط ~ اطهر ناعمی