فایکو (فولاد البرز ایرانیان)

 

شرکت فولاد البرز ایرانیان که در صنعت فولاد ایران با نام تجاری فایکو شناخته می شود ، درزمینه تولید گرم انواع مقاطع فولادی با اَشکال ، ابعاد و مشخصات متنوع ، مشغول به فعالیت می باشد. تولید سالیانه بیش از ۱,۵ میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی ، این مجتمع را در رده معظم ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی گرم در کشور و منطقه قرار می دهد.

لوگو فایکو

این میزان از محصول ، در دو خط تولید مجزا با ظرفیتهای جداگانه ۷۵۰ هزار تن تولید می گردند. دسترسی بلاواسطه به شاهراه جاده ای تهران - مشهد ، ایستگاه اختصاصی ریل آهن متصل به شبکه سراسری ریلی کشور ، پست اختصاصی برق ۲۳۰/۲۰ KW متصل به رینگ اصلی انتقال نیروی سراسری کشور ، پست اختصاصی گاز طبیعی با ظرفیت ۱۰،۰۰۰ متر مکعب و خطوط تولید تمام اتوماتیک و هوشمند مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ، امکان تولید محصولات یاد شده را مطابق با کلیه استانداردهای ملی جهت بازارهای داخلی و بین المللی برای صادرات مهیا نموده به نحوی که بخش قابل توجهی از مجموعۀ محصولاتی که تاکنون در این مجتمع تولید شده ، کشور را از واردات آن بی نیاز نموده است .

 

عکس کارخانه فایکو

 

محصولات فایکو

 میلگرد - REBARS

(قطر ۸ الی ۳۲ میلی متر)

تیرآهن – IPE

IPN

نبشی های بال نامساوی  - Uneqal Leg Angles

نبشی های بال مساوی  - Equal Angles

(از ارتفاع مقطع 80 الی 320 میلی متر)

تیرآهن های بال پهن موازی  - IPB

ناودانی - UPN

ناودانی – UPE

 

محصولات فایکو

 

*تمامی محصولات نامبرده در دو خط تولید مجزا با ظرفیت های جداگانه تولید میگردند. ظرفیت هر خط تولید فایکو به طور جداگانه ۷۵۰ هزارتن میباشد.

*قیمت میلگرد فایکو و سایر محصولات فایکو را می توانید از لیست قیمت روزانه میلگرد سایت آهن20 مشاهده کنید.

 

اطلاعات بیشتر محصولات فایکو

دفتر فروش میلگرد فایکو ساری، عرضه کننده انواع محصولات ساده و آج دار به صورت شاخه ای در سبد  فروش خود است. محصولات نامبرده به صورت ساده با علامت مشخصه س ۲۴۰، آج دار دوکی شکل ۴۰۰، آج دار دوکی ۴۰۰ یکنواخت و آج دار ۵۰۰ مطابق با استانداردهای ملی و استاندارد کشور روسیه در بازار محصولات فولادی یافت می شوند. گریدهای A1 به صورت ساده و بدون آج برای موارد صنعتی و محصولات آج دار برای مصارف ساختمانی کاربرد دارند. با توجه به وجود درصد کربن بالاتر در ترکیبات شیمیایی گریدهای A2  و A3 و ترد بودن این دو دسته، از انجام عملیات جوشکاری و خم تا حد ممکن پرهیز گردد. برای تشخیص اصالت محصول کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو می توان از پلاک الصاقی روی بسته بندی شاخه ها و علامت انحصاری حک شده روی محصول کمک گرفت.

 

انبار فایکو

 

میلگرد فایکو

کارخانه میلگرد فایکو ساری از تولید کنندگان بنام محصولات فولادی اعم از انواع مقاطع، پروفیل های فولادی از جمله میلگرد فایکو می باشد. محصولات این مجموعه به صورت متنوع در اشکال گوناگون با کیفیت مطلوب تولید و به بازار فروش عرضه می شوند. تکمیل و توسعه خطوط کارخانه و افزایش ظرفیت های تولیدی تا سقف ۱.۵ میلیون تن مقاطع، موجب قرار گیری این مجموعه در زمره بزرگ ترین کنندگان ایرانی شده است. میلگرد فایکو ساری برای مصارف صنعتی و ساختمانی از قطر ۸ تا ۳۲ میلی متر در خطوط تولید مربوطه با ظرفیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار تن به صورت سالیانه تولید و عرضه می شوند. کیفیت و قیمت روز میلگرد فایکو بنابر پروسه تولید، مواد اولیه، سایز و وزن آن تعیین می گردد.

 

اطلاعات تماس با فایکو

 تلفن فایکو: 02188052555

آدرس فایکو: دفتر مرکزی : تهران ، خيابان خدامي ، خيابان آفتاب ، نبش آرارات شمالی ، پلاک۲۷

کانال تلگرام فایکو: https://telegram.me/faicosteel

آدرس کارخانه فایکو : کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد

 

توسط ~ اطهر ناعمی